Rajecká dolina a okolie

Priamo v Rajeckých Tepliciach môžete v letných mesiacoch navštíviť kúpalisko „Laura“ a v neďalekom  mestečku Rajec ( 5km ) letné kúpalisko „Veronika“.  K dispozícii sú i tenisové kurty otvorené v Rajeckých Tepliciach v letných mesiacoch.

Kúpeľný dom APHRODITE poskytuje svojím vybavením a službami dokonalý konfort na špičkovej úrovni. K ponúkaným službám patrí množstvo kvalitných liečebných procedúr, sauny, bazény  a mnohé dalšie doplnkové služby.Okolie  Vám ponúka množstvo turistických a cykloturistických  trás, ako napr.zrúcaniny Lietského hradu ako aj Slnečné či Súľovské skaly.


V Rajeckej doline si prídu na svoje i milovníci zimných športov. Sú tu vhodné podmienky pre bežecké lyžovanie a nechýbajú ani lyžiarske strediská akými sú  Čičmany -  20 km, Fačkovské sedlo - 17 km a Rajecké lesná - 12km.

Golf už oslovil množstvo ľudí po celom svete a aj v  Rajeckej doline si našiel svoje miesto. Golf Park Rajec je vzdialený iba 8km.“Najkrajší pohľad na svet je z konského sedla“ : tvrdia náruživí milovníci koní. Doprajte si aj vy tento pocit a využite možnosť jazdy v neďalekom okolí.

Medzi atrakcie, ktoré by nemali uniknúť Vašej pozornosti sú originálny drevený betlehem v Rajeckej Lesnej, mestské múzeum v Rajci a múzeum ľudovej architektúry v Čičmanoch.

Okolie Rajeckej doliny Vám ponúka taktiež mnohé možnosti  ako tráviť čas zmysluplne.